THE LEGENDARY PANDORIA!

11. srpna 2017 v 12:39 | AliciaS |  Aktualizace

Volání všech duševních jezdců! Ano, opravdu lidi, tento týden Fripp a druidi potřebují více než kdy jindy zažít dobrodružství, které je mimo tento svět!

Cesta k Pandorii

Ztráta duševního jezdce Anne se konala v Pandorii, což je velmi nebezpečný svět existující v jiné realitě než náš vlastní, po dlouhou dobu. Nyní držitelé Aideenu konečně dokázali určit přesnou polohu - což znamená, že je čas na záchrannou misi! Ale člověk prostě jen tak nechodí do Pandoria a spousta nebezpečí se skrývá kolem každého rohu podél cesty. Fripp a Soul Riders potřebují vaši pomoc v jejich nejpopulárnějším dobrodružství!

Toto hledání může být trochu děsivé pro mladší duševní jezdce, takže to není nazbyt vyzkoušet toto dobrodružství klidně i spolu s přítelem nebo rodiči!

Abyste mohli hrát tento úkol, musíte dokončit úkol, kde budete mluvit s Elizabeth poté, co najdete Justin Moorland na poloostrově South Hoof.

Druid móda pro vaše dobrodružství!
Jsi druid, který miluje dobrodružství a rád bys vypadal jako jeden z nich! Druidová výbava z nejnovějšího Story Questu je opět ve Valedale spolu s dalším chladným setem pro tento týden. Který je váš oblíbený?


Trh koní

Jděte a setkejte se s Eddie a Ferdinandem v Jorvik Stables Arena, abyste zjistili, které koně přivezou s sebou tento týden! ¨

Mějte magický týden! Objetí od vašeho Star Stable Team ♥

Překlad - AliciaS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama