Srpen 2017

SPECIÁLNÍ STAR COINS NABÍDKA!

18. srpna 2017 v 17:49 | AliciaS |  Aktualizace
Ahoj všichni!
Máme pro Vás v nabídce Star Coins tento víkend! Od pátku do pondělí získáte 50% extra Star Coins na všechny nákupy! To znamená, že pokud si koupíte 100 Star Coins, dostanete místo toho 150!

Nezapomeňte, že nákupy od Star Stable Official Shop nelze s touto nabídkou kombinovat.Tato nabídka končí v pondělí 21. srpna ve 14.00
Mějte úžasný víkend!
Objetí od Star Stable Team ♥
Zdroj: Star stable

American Quarter horse

17. srpna 2017 v 21:30 | AliciaS |  Koně na SSO
Americký quarter (honácký kůň)
Americký honácký kůň, známý jako ,,americký" nebo prostě quarter, byl prvním uznaným plemenem pocházejícím ze Spojených států. Na počátku 18. století křížili američtí kolonisté dovezené anglické hřebce a klisny s místními nepříliš půvabnými koňmi, jejichž předky byli koně, které do Sev. Ameriky dovezli španělští objevitelé. Výsledkem křížení byl vytrvalý, spolehlivý kůň používaný pro ježdění, práci s dobytkem, tahání vozů, zemědělské práce a také krátké závody. Své anglické jméno (American Quarter Horse) plemeno získalo podle rychlosti, kterou jsou jeho příslušníci schopní vyvinout při závodech na čtvrt míle (,,quarter mile"). Mnozí je považují za jedno z nejoblíbenějších plemen na světě. Američtí honáčtí koně jsou známí svou výbornou povahou, všestranností a pozoruhodnými schopnostmi v různých disciplínách.

Stavba těla:

Velmi pěkná hlava s malýma ušima a dobře vyvinutou čelistí. Harmonický, atletický trup s krátkým krkem, hlubokým a širokým hrudníkem a velmi svalnatou zádí. Může být kompaktní a podsaditý, ale někteří jedinci jsou díky genům anglického plnokrevníka vyšší a štíhlejší.

Vzhled a charakteristika:

Všestranný, pracovitý a spolehlivý. Ze šestnácti uznaných zbarvení je nejčastější světle ryzá.

Využití:

Quarteři se uplatňují ve všech typech westernových i anglických jezdeckých disciplínách a pro závody na čtvrt míle. Nemají konkurenci při práci na ranči a práci s dobytkem.

Výška: 152 - 162

Původ: Spojené státy americké, Severní Amerika

Temperament:

Příjemná, přátelská povaha, vynikající osobnost.

American Paint Horse

17. srpna 2017 v 14:27 | AliciaS |  Koně na SSO
Americký paint ( strakatý kůň )
Na počátku 16. století přivezl španělský dobyvatel Cortés do Severní Ameriky strakatého kaštanovo-bílého koně. Stal se základem plemene nazvaného později americký paint neboli strakatý kůň. Tito koně byli oblíbeni u severoamerických indiánských kmenů, včetně komančů. Vyskytují se v kombinaci bílé a jakékoliv další základní barvy a jejich srst má některý ze tří typů vzorů: overo, tobiano a tovero.

Stavba těla:

Půvabná hlava s malýma ušima a dobře vyvinutou čelistí. Harmonické, atletické tělo s krátkým hřbetem, hlubokou a širokou hrudí a svalnatou zádí. Silné nohy.

Vzhled a charakteristika:

Na srsti se vzorem overo pokrývá tmavá barva většinou jeden nebo oba boky a nohy jsou bílé. Kůň se zabarvrním tobiano nemá na hřbetě bílou a má tmavé nohy. Koně tovero mají jedno nebo obě oči modré a převažující barvou srsti je buď bílá, nebo tmavá.

Využití:

Velmi všestranné. Uplatňuje se ve všech westernových a anglických jezdeckých disciplínách a je oblíbený také jako kůň pro práci s dobytkem.

Výška: 145 - 165 cm

Původ: Spojené státy americké, Severní Amerika

Temperament:


Inteligentní a klidný. Pracovitý a spolehlivý.

Je čas pro výroční otevřený dům!

16. srpna 2017 v 15:53 | AliciaS |  Aktualizace

Dobrý den, StarFam a přivítejte každoroční Open House v Jorvik Stables!
Pomozte Johaně s přípravami! Johanna je zodpovědná za Jorvikův stájový dům a je třeba udělat spoustu práce, aby se připravily zábavné aktivity. Potřebuje vaši pomoc a dokonce dostanete pěknou odměnu za pomoc - nemluvě o tom, že vám umožní vyzkoušet některé speciální závody! Také se nezapomeňte podívat na speciální obchod Open House.

Otevřený dům Jorvik Stables bude k dispozici do 30. srpna.

Abyste mohli hrát tyto questy, musíte být hvězdným jezdcem a dokončit úkoly, kde krmíte zvířata kolem Jorvikových stájí.
Vyzkoušejte nový skok na přehlídky!
Když pomůžete Johaně, pošle vás kamarádce Jannicě, která má na starosti speciální závodní skákání, které je k dispozici pouze během Open House! Ujistěte se, že to vyzkoušíte!

Vyzkoušejte Jančin závod!

Trh koní
Tento týden najdete výstavbu koní ve Fort Pinta.

Mějte skvělý týden! Objetí od Star Stable Team ♥Zdroj: STAR STABLE

Achaltekinský kůň

15. srpna 2017 v 23:05 | AliciaS |  Koně na SSO
Achaltekinský kůň je známý nejméně třitisíce let a pode některých odborníků je nejstarším čistokrevným plemenem na světě. Středověcí kočovníci ve středoasijském Turkmenistánu pečovali o tyto tvrdé a vytrvalé koně jako o poklad a jednali s nimi jako se členy rodiny.

Toto plemeno výborně snášelo i tvrdé pouštní podmínky, nedostatek krmiva a extrémní výkyvy počasí. V rove 1881 se Turkmenistán stal součástí ruské říše a achaltekinští koně byli nadále pěstováni v Rusku. Jméno plemene je odvozeno od turkmenského kmene Teke, který žil nedaleko achalské oázy. V současné době je achaltekinský kůň známý jako vynikající sportovní kůň.

Stavba těla:

Malá , ušlechtilá hlava. Dlouhý, tenký, vysoko nesený krk. Vysoký kohoutek. Hluboký, úzký hrudní koš. Dlouhý hřbet. Dlouhý, úzký, štíhlý trup, atletická stavba těla. Dlouhé, štíhlé a svalnaté nohy.

Vzhled a charakteristika:

Oko mandlového tvaru. Jemná srst s kovově zlatým leskem. Zbarvení může být hnědé, šedé, černé, plavé, kaštanové nabo zlaté. Je vysoký 150-162 cm. Může být tvrdohlavý, ale je i oddaný.

Využití:

Skokové disciplíny, drezura a vytrvalostní závody.

Výška: 150 - 162 cm

Původ: Turkmenistán, Asie

Temperament:


Označuje se jako ,,kůň jednoho pána". Je oddaný, ale může být i tvrdohlavý.CENA: 890 SC
ZBARVENÍ: Buckskin
VÝSKYT: Koňský trh


CENA: 990 sc
ZBARVENÍ: Cremelo
VÝSKYT: Silverglade Vineyard
Video:


Co to znamená Star Rider?

14. srpna 2017 v 18:42 | AliciaS |  Návody a tipy
Jaké výhody má star rider? Jak ho lze získat? A co to vůbec je?

Jak už jistě víte, Star stable se zadarmo může hrát až do 5. levelu, ale abyste mohli pokračovat, musíte mít star rider.
Star rider je členství, které si buď musíte koupit nebo ho získáte na pár dní z kódu.

Kolik stojí členství SR?
Podle toho, na jak dlouho si ho chcete koupit, můžete buď na 1 měsíc, 3 měsíce a nebo na doživotí ( tzv. Life time ).
1 měsíc
Cena: 109 Kč
Bonus: + 100 SC ( star coins )

3 měsíce
Cena: 149 Kč
Bonus: + 300 SC

Life time ( Navždy )
Cena: 1299 Kč
Bonus: + 1200 SC

+ Každý víkend ( každou sobotu ) dostanete 100 SC.

Výhody členství Star rider.
Budete moct s koněm skákat.
Budete mít přístup do všech oblastí.
Budete mít plný přístup ke všem dobrodružstvím a questům.
Můžete si vybrat z jedinečných plemen koní.
Získáte tisíce nových úkolů a všechny aktualizace hry. Nové funkce každou středu!

Tak co? Myslíte, že je výhodné si členství koupit? :-)

Založení klubu.

11. srpna 2017 v 22:45 | AliciaS |  Návody a tipy
Ahoj! Chcete si založit svůj vlastní klub, ale ptáte se jak a kde?

Nejdříve musíte najít a promluvit si s milou, blonďatou dívkou oblečenou v drezurním outfitu. Najdete ji ve více městech a to: Silverglade village, Jarlaheim, Moorland stable. Vypadá na každém místě stejně.Bohužel, club není úplně zadarmo, takže zaplatíte 50 star coins.
Na začátek si vyberete jméno svého klubu a následně můžete začít přidávat lidi.
Můžete spravovat správce, vymyslet svůj vlastní klubový rozvrh nebo třeba napsat pár informací.
Dále se automaticky aktivuje takzvaný club chat, kde budou moct psát jenom členové onoho klubu.

STAR STABLE ONLINE

11. srpna 2017 v 14:22 | AliciaS |  Hra
Star Stable je vzrušující online hra, kde na vás čekají dobrodružství, koně a záhady. Zahrajte si zdarma až do úrovně 5!
Jděte do vzrušujícího světa!
Vítejte v Jorvíku, krásném ostrově plném nekonečných dobrodružství. Spolu se svým vlastním koněm se stanete součástí kouzelného příběhu a můžete se vydat na poznávání fantastického světa z koňského hřbetu.Pečujte a trénujte své koně!
Získejte svého vlastního koně, na kterém jezdíte, trénujete a pečujete. Jakmile se stanete zkušeným jezdcem, můžete si koupit více koní a vybrat si z nejrůznějších plemen koní. V Jorviku můžete mít tolik koní, kolik chcete!


Řešte úkoly a tajemství!
Existuje mnoho zajímavých postav a zajímavých tajemství, které na vás čekají v kouzelném světě Star Stable. Vyřešte různé úkoly, zatímco zažijete vzrušující příběh společně s lidmi z Jorviku.

Hrajte se svými přáteli!
Ve Star Stable jsou stále nové věci. Seznamte se online s přáteli a sdílejte dobrodružství s ostatními jezdci. Jeďte společně, chatujte nebo se vyzývejte navzájem v jedné z mnoha soutěží na ostrově.

Zdroj: Star stable Online

THE LEGENDARY PANDORIA!

11. srpna 2017 v 12:39 | AliciaS |  Aktualizace

Volání všech duševních jezdců! Ano, opravdu lidi, tento týden Fripp a druidi potřebují více než kdy jindy zažít dobrodružství, které je mimo tento svět!

Cesta k Pandorii

Ztráta duševního jezdce Anne se konala v Pandorii, což je velmi nebezpečný svět existující v jiné realitě než náš vlastní, po dlouhou dobu. Nyní držitelé Aideenu konečně dokázali určit přesnou polohu - což znamená, že je čas na záchrannou misi! Ale člověk prostě jen tak nechodí do Pandoria a spousta nebezpečí se skrývá kolem každého rohu podél cesty. Fripp a Soul Riders potřebují vaši pomoc v jejich nejpopulárnějším dobrodružství!

Toto hledání může být trochu děsivé pro mladší duševní jezdce, takže to není nazbyt vyzkoušet toto dobrodružství klidně i spolu s přítelem nebo rodiči!

Abyste mohli hrát tento úkol, musíte dokončit úkol, kde budete mluvit s Elizabeth poté, co najdete Justin Moorland na poloostrově South Hoof.

Druid móda pro vaše dobrodružství!
Jsi druid, který miluje dobrodružství a rád bys vypadal jako jeden z nich! Druidová výbava z nejnovějšího Story Questu je opět ve Valedale spolu s dalším chladným setem pro tento týden. Který je váš oblíbený?


Trh koní

Jděte a setkejte se s Eddie a Ferdinandem v Jorvik Stables Arena, abyste zjistili, které koně přivezou s sebou tento týden! ¨

Mějte magický týden! Objetí od vašeho Star Stable Team ♥

Překlad - AliciaS

Seznamte se s novými Hannoverskými koňmi!

11. srpna 2017 v 0:25 | AliciaS |  Aktualizace
Ahoj lidi! Tento týden přijde do Jorviku super nový kůň! Vítejte Hannoveriani v Jorviku! Hannoverský kůň je oblíbeným sportovním koněm po celém světě a nyní konečně dorazí do Jorviku! Nemůžeme se dočkat, až vás uvidíme, na tomto nádherném místě.Jaké je nové plemeno? Chladný Hannoverský kůň!

Kde je můžu sehnat? Jeden je ve Fort Pinta, jeden ve Winery a jeden v Goldenleaf Stables!

Kolik to stojí? Budete mít možnost získat nového kamaráda za 890 Star coins!

★ Jaký level musím mít? Level 14.

Musím dodělat nějaké reputace? Vůbec ne!

Jaké barvy si můžu vybrat? Chladný kaštan, nádherná bílá a krásná černá!

Nové nabídky nových koní!
Od nynějška budeme moct vyzkoušet něco nového při každém vydání nového koně! Nezáleží na tom, jaký level potřebujete k nákupu koně (například úroveň 14 pro Hannoveriany), bude jeden z koní k dispozici pro nákup od úrovně 1. Tento kůň zůstane ve Fort Pinta po dobu čtyř týdnů a když uběhnou čtyři týdny, bude se pohybovat někde jinde a opět bude mít svůj pravidelný limit. To může být vaše šance na nějaký časný přístup k našim novým, chladným plemenům, i když jste neměli čas vyrovnat svou postavu! Pro dnešek to znamená, že zatímco černý a bílý Hanoverian je dostupný z úrovně 14, kaštan Hanoverian bude po dobu čtyř týdnů pouze ve Fort Pinta a bude dostupný od úrovně 1 předtím, než bude hladina limitu zvýšena a kůň bude přesunut někam jinam.
Trh koní. Trh s koňmi je tento týden uzavřen, ale od příští středy ho najdete v Jorvik Stables Arena.

Mějte skvělý týden! Objetí od Star Stable Team ♥

Překlad - AliciaS